top of page

Naše Semináře 

Zen zahrada.webp
Seminář Návrat k sobě aktuál.PNG
Seminář NÁVRAT K SOBĚ - je cyklus 4 jedinečných seminářů se zaměřením na osobní rozvoj a spiritualitu. V tomto cyklu Vám pomůžeme pracovat s tématy, které považujeme za základní kameny spokojeného života. Vykročte na svoji cestu seberozvoje a poznání. Budeme majákem na Vaší cestě. Velmi rádi Vás provedeme tímto cyklem seminářů Beroun

Pokud jste momentálně ve finanční tísni, a přesto chcete na sobě dále pracovat a růst, tak neváhejte a kontaktujte nás. Najdeme společně nejlepší řešení pro Vaši situaci.

Tvoření vlastní reality-seminář 1.png
Tvoření vlastní reality - pomůžeme Vám osvojit si metody, jak tvořit vlastní realitu přesně takovou, jakou chcete. Jak se stát vědomým tvůrcem svého života a žít ve zdraví, lásce, hojnosti a harmonii. Pomůžeme Vám pochopit fungování vesmírných zákonů, díky kterým se Váš život může změnit - Vy si ho můžete změnit, aby jste žili šťastný a spokojený život. 
Nemoc a její význam.png

Nemoc a její význam - seminář je určen pro všechny, kteří hledají cestu k trvalému zdraví. Pomůžeme Vám pochopit, jak k nám skrze nemoc naše tělo promlouvá.

Díky tomu můžeme zjistit, kde je třeba udělat potřebné změny v životě a být zdravý.

EFT s Lubošem 4.11.JPG

EFT s Lubošem - Na tomto workoshopu Vás naučím jak pracovat a osvojit si základy EFT, a to tak, aby jste sobě či Vašim blízkým dokázali pomoci či ulevit od akutních obtíží, a to jak na fyzické úrovni, tak samozřejmě i psychické. 

bottom of page