top of page

Reflexní terapie

REFLEXNÍ TERAPIE, je úžasná metoda, kterou jsem si hlouběji osvojil, ale hlavně pochopil, v celém jejím významu u pana Pavla Zdychince, který mě k tomuto pochopení přivedl, a předal mi část svých vědomostí, za což jsem vděčný.

Reflexní terapie nám umožňuje porozumět "řeči našeho těla" a tím přijít na příčinu vzniku našich trápení a bolestí. Reflex terapie, pomáhá efektivně, a v zásadě velmi přesně, identifikovat místo či orgán, který v danou chvíli potřebuje naši péči a lásku. Každý orgán, či část těla, má svůj Metafyzický, chcete-li Psychsomatický význam, který přesně popisuje význam naší bolesti. Díky tomu, můžeme následně odstranit příčinu bolesti a našemu tělu umožnit návrat ke zdraví. 

Reflexni-plosky-chodidel.jpg

Dále se věnuji také masážím a to cca 20let. Certifikaci jsem získal v masérské škole pana Herverta, který se zaměřoval na sportovní a relaxační masáže.

 

Sám, jakožto bývalý vrcholový sportovec, jsem se zpočátku věnoval převážně péči o sportovce, pomáhal jim s odstraněním jejich bolestí, s lepší regenerací a rekonvalescencí. 

Postupem času jsem však přicházel na to, že je třeba za zdravotními problémy hledat hlubší příčinu. Pochopil jsem, že psychosomatické projevy a problémy odrážejí vše, co nás trápí. Zkrátka lidské tělo a mysl je jeden propojený systém, který se vzájemně ovlivňuje. 

Těším se na Vás Luboš
bottom of page