REFLEXNÍ TERAPIE /Kvantové masáže/ Relaxační masáž

Masážím se věnuji cca 20let. Certifikaci jsem získal v masérské škole pana Herverta, který se zaměřoval na sportovní a relaxační masáže.

Sám, jakožto bývalý vrcholový sportovec, jsem se zpočátku věnoval převážně péči o sportovce, pomáhal jim s odstraněním jejich bolestí, s lepší regenerací a rekonvalescencí.

Postupem času jsem však přicházel na to, že je třeba za zdravotními problémy hledat hlubší příčinu. Pochopil jsem, že psychosomatické projevy a problémy odrážejí vše, co nás trápí. Zkrátka lidské tělo a mysl je jeden propojený systém, který se vzájemně ovlivňuje.

 

V průběhu času jsem si osvojil dovednost provádět kvantové masáže, díky kterým mohu pomoci na hlubší úrovni fyzického těla a provádět tím jeho nápravu a harmonizaci. Při těchto masážích provádím techniky fungující na principu kvantové léčby, jako je např. Quantum Touch. 

 

Další úžasnou metodou je REFLEXNÍ TERAPIE, kterou jsem si hlouběji osvojil, ale hlavně pochopil, v celém jejím významu u pana Pavla Zdychince, který mě k tomuto pochopení přivedl, a předal mi část svých vědomostí, za což jsem vděčný.

Reflexní terapie nám totiž umožňuje porozumět "řeči našeho těla" a tím přijít na příčinu vzniku našich trápení a bolestí. Reflexní terapie, pomáhá efektivně, a v zásadě velmi přesně, identifikovat místo či orgán, který v danou chvíli potřebuje naši péči a lásku. Každý orgán, či část těla, má svůj Metafyzický, chcete-li Psychsomatický význam, který přesně popisuje význam naší bolesti. Díky tomu, můžeme následně odstranit příčinu bolesti a našemu tělu umožnit návrat ke zdraví. 

Reflexni-plosky-chodidel.jpg