top of page

O nás

Jarmila a Luboš a jejich metody

Jarmila
BIOenergetická terapie a SCPR

Krásný dobrý den, 

jmenuji se Jarmila a ráda bych Vám napsala pár slov o mojí cestě k uzdravení těla i duše.

Mnoho let jsem pracovala ve zdravotnictví, vystudovala jsem několik škol, získala šanony 

certifikátů a diplomů, vystřídala několik vedoucích pozic. 

Každý den jsem se honila do padnutí, abych uspokojila stále vyšší požadavky, které jsem si

na sebe kladla a dovolila klást. 

Snažila jsem být perfektní manželka, matka, manažerka, nejobětavejší a nejochotnější ze 

všech. Ta, co všechno vydrží. Na sebe jsem příliš nehleděla a různé zdravotní obtíže, 

které se začaly objevovat jsem hrdinně potlačovala. 

Na rodinné dovolené na Bali jsem tehdy bez hlubšího chápání prošla posvátným rituálem 

a ten večer jsem měla první anafylaktický šok (prudká alergické reakce). 

Tím začala moje cesta peklem. 

Reakce se opakovaly, aniž bych byla na něco alergická. Dusila jsem se po běžných 

potravinách, reagovala na chemické látky, čistící prostředky, vůně, kouř, stres, a mnoho 

dalšího. Můj imunitní systém se úplně vymknul kontrole. 

Měla jsem velké znalosti ze zdravotnictví, ale neuměla jsem si pomoc, nemoc neměla 

pravidla, o to větší byl můj strach, strach o život. 

Umřít jsem nechtěla a tak jsem začala pátrat na internetu a řídit se radami jedné moudré 

ženy, která o podobných příznacích psala blog. Navštívila jsem několik lékařských odborníků, nikdo si příliš nevěděl rady. 

Zdravotnictví, o kterém jsme byla celý život přesvědčená, že je téměř všespásné, selhalo. A to často i lidsky. 

Až na jednu skvělou lékařku, která stanovila vzácnou nevyléčitelnou diagnózu a vybavila mě léky, které měly příznaky tlumit. 

Můj život se změnil na každodenní boj o život.

Nemohla jsme téměř nic jíst, musela jsem se vyhýbat veškeré chemii, nemohla jsem pracovat, cestovat, vyjít ven bez adrenalinových per. Ale stále jsem toho příliš nechápala. Několikrát jsem se vrátila do práce a vždy to skončilo reakcí ohrožující život.

Pak jsem shodou "náhod" narazila na centrum osobního rozvoje a intuitivně zvolila terapeutku, která mě nějakou dobu provázela životem a vděčím jí za mnohé. Pracovaly jsme s energiemi, procházela jsem regresemi. 

Další skvělý terapeut mi pomohl s očistou těla a zbavením se nejhorších strachů pomocí metody EFT, která velmi oslovila mého manžela a začal se jí sám věnovat. 

Musela jsem sice ještě překonat mnoho překážek, ale střípky informací se začaly objevovat a skládat, díky mnoha úžasným lidem, knihám, osobním prožitkům... A moje cesta začala mít jasnější směr. 

Nadobro jsem opustila svoje původní povolání, protože se již neztotožňuji s mnoha principy, podle kterých funguje.

Pochopila jsem vzkaz, který mi nemoc přinášela a přestala jsem s ní bojovat. Vystoupila jsem z role oběti a přijala plnou zodpovědnost za vše, co se mi v životě děje včetně nemoci. Stala jsem se tvůrcem svého života, změnila jsem emoce sama k sobě, začala jsem posilovat lásku k sobě a nemoc začala zvolna odcházet. 

A naopak jsem začala objevovat a rozvíjet různé schopnosti a vnímání jemnohmotných světů. 

Velmi mě oslovilo orákulum v podobě kyvadla a našla jsem v práci s ním pomocí metody SCPR své nové poslání. 

Změnila jsem celý svůj život, změnila jsem sebe a tím jsem se uzdravila.  Postupem času, svojí cestou a prožitými zkušenostmi jsem objevila a osvojila si, díky Lucii a Damianovi Smith, práci s BIOenergií, která mě velmi oslovila a pomohla mi, ještě lépe pochopit, naše směřování.  

Vím, že každý si svojí cestu musí najít sám, ale ráda bych dál předávala, co jsem pochopila a čím mohu pomoci ostatním, třeba i prostřednictvím terapie SCPR. 

Po celou dobu mi stál můj manžel Luboš pevně po boku, provázel mě statečně všemi úrovněmi mého pekla a jsem velice vděčná, že jsem s ním spojena a že jsme se na tuto cestu mohli vydat společně. 

Proto vznikl Maják návratu k sobě. Protože jedině v sobě nosíme odpovědi, jedině v sobě můžeme najít cestu k uzdravení. 

Luboš
terapie EFT, Kvantová léčba, BIOenergetická terapie a Reflexní terapie.

Zdravím Vás, 

jmenuji se Luboš a mým cílem a snahou je pomáhat lidem, kteří trpí zdravotními obtížemi, a to jak na fyzické, psychické či energetické úrovni. 

Velmi často jsou zdravotní obtíže způsobeny, a mají prapůvod, ze špatných vzorců chování, které nám byly předány či jsme se je naučili v dětství a upevnili si je v dospívání. 

Mojí snahou je, aby moji klienti pochopili, že musí převzít odpovědnost za své zdraví, protože jedině tak získají své zdraví zpět. Jsem vždy velmi rád, když vidím své klienty, kterým jsem pomohl znovu si začít užívat života.

K těmto cílům využívám metody, kterým jsem se naučil od učitelů a odborníků ve svém oboru, kteří mi předali část ze svých zkušeností a znalostí. Mezi ně patří například paní Sindy Katayama, která jako první „přivezla“ metodu EFT do ČR.             

 

Dále svým klientům nabízím terapie pomocí kvantové léčby, která se nazývá " Praktik kvantové léčby". Tato metoda je velmi efektivní v pomoci řešení zdravotních obtíží. Pomáhá zjistit pravou příčinu vzniku nemoci a zdravotních obtíží. Kvantová léčba pomáhá příčinu Vašich bolestí, strastí a nemocí napravit tzv. VYHOJIT,  nebo chcete li, ji opravit, a tím ji i odstranit.

Dalšími lidmi, kteří mi pomohli lépe pochopit a využít náš potenciál a předali část svých zkušeností a dovedností, byli Lucie a Damian Smith, a to jak pracovat s BIOenergií, která pomáhá jak fyzickému tak psychickému tělu. 

 

Další metodou, která je velmi účinná, je REFLEXNÍ TERAPIE. Díky reflexním ploškám a jejich Metafyzickým vlastnostem, můžeme odhalit pravou příčinu zdravotních obtíží či nemocí. 

bottom of page