top of page

Kvantová terapie 

PRAKTIK KVANTOVÉ LÉČBY 

Tato metoda nám umožňuje využívat techniky, které nám umožní opravovat a napravovat naše myšlenky, těla a v neposlední řadě emoce. Mezi jedny z nejúčinnějších kvantových technik patří Quantum Touch a Optimal EFT.  Díky těmto technikám můžeme pozitivně optimalizovat naše zdraví, emoce a pocity. Kvantová léčba však nenabízí jen toto. Jelikož jsme všichni propojeni a navzájem se ovlivňujeme jsme schopni měnit a napravovat naše prožité, ale i budoucí situace. Všichni asi dobře známe situace, kdy máme pocit, že se nám stále a dokola opakují negativní situace v životě. Máme neustálou potřebu se těmto situacím vyhýbat , bojovat s nimi a eliminovat je. Ptáme se "proč zrovna já" "čím jsem si to zasloužil/zasloužila". Zapomínáme však, že právě MY jsme tvůrci svých životů. Jen MY můžeme tvořit a změnit náš život. Nikdo jiný to za nás udělat nemůže. Jednou ze zásadních technik je Pozitivní programování našich životů, praktikování a uvědomování si Zákona přitažlivosti, Zákona rezonance pro okolnosti a situace, které zažíváme. Máme ve svých vlastních rukách úžasnou moc přetvořit naše životy k našemu vysněnému životnímu obrazu. 
Kvantové techniky nám dokáží od základu změnit náš život. Dokážeme jejich pomocí změnit stávající situace, ale také i "vyhojit" životní okolnosti a prožitky již minulé. 
Vše je možné ! Jen je třeba najít ten správný klíč, který máme v sobě. 
Tento klíč je naše Pozitivní mysl a vděčnost. 
Pokud chcete změnu a jste připraveni začít, pomohu Vám najít ve Vás tento klíč, a pomocí kvantových technik společně změnit Váš život.   

Způsoby terapie
Terapie může být vedena osobně či přes SKYPE. 

Quantum
Quantum 2
Quantum space
Certifikace
Těším se na Vás Luboš
bottom of page