top of page

Reference našich klientů

Zde si Vám dovolujeme, se souhlasem našich klientů, ukázat několik referencí, které nás velmi těší. Jsme vděční, že naše práce Vám pomáhá, a že jste VY nalezli sílu a odvahu stát se tvůrci Vašich životů a vašeho zdraví. S pokorou a láskou děkujeme.
Zelené pole
Reference Maják návratu k sobě

Ondra

 
Na terapie SCPR chodím už delší dobu a nedokázal bych si bez toho představit život. Velmi oceňuji důsledný přístup terapeutky Jarmilky, která se vždy dokáže dostat do hloubky, odhalit kořeny příčin a následně je vytrhnout. I když je třeba pracovat na sobě a dělat sám kroky, je naprosto úžasné a snadné je dělat, když vám někdo pomůže a pročistí vám cestu, po které chcete kráčet. No a pokud chcete pročistit cestu a podpořit v osobním rozvoji, terapie s Jarmilou a SCPR je opravdu skvělá volba. Děkuji moc za vše <3

poděkování


Terapie SCPR od paní Málkové mohu vřele doporučit všem, velmi mi pomáhají na mé cestě osobního rozvoje. Pomocí terapií jsem si zvědomila spoustu oblastí v mém životě na kterých je potřeba zapracovat, aby se mi žilo lépe a radostněji. Také bych ráda zmínila, že osobně mi paní Málková jak se říká sedla, jsem moc ráda že jsem ji našla a že je mojí terapeutkou. Vždy se mi snaží pomoci a poradit jak potřebné změny aplikovat i do praktického života, mnohokrát mi byla oporou, je velmi sympatická a mohu jí důvěřovat za což jsem opravdu vděčná. 

 

Markéta 

Terapie EFT a reflexní terapie

Terapii EFT jsem u Luboše několikrát podstoupila já i můj patnáctiletý syn. Oběma nám terapie velmi pomohla s odbouráním traumatu, nepříjemných emocí i "psychosomotických" potíží. V rámci EFT se mi osobně velmi ulevilo a podařilo se mi zpracovat pocity viny a nelásky sama k sobě, ulevilo se mi po pro mě těžké vzniklé rodinné situaci. Luboš mého syna velmi citlivě dovedl ke zpracování těžké stresové situace, kdy syna zastihla nečekaně i panická ataka a podpořil jeho nízkou sebehodnotu, synovi bylo v těch chvílích i fyzicky špatně - účinek byl nad mé očekávání téměř okamžitý. Velmi oceňuji možnost konzultace s terapeutem Lubošem, který sám zhodnotí, jestli je terapie EFT v té chvíli účinná metoda, jeho přístup je 100% profesionální a empatický. 

Terapeut Luboš má velký dar nejen na metodu EFT, ale i reflexní terapii, kterou dokáže odblokovat mnohé zdravotní potíže, také Vám ukáže, jak si pomoci sama sobě. Reflexní terapie je velmi příjemná a účinná metoda, kterou mohu vřele doporučit v podstatě komukoliv.

Děkuji moc. Kateřina

Terapie SCPR

Terapeutka Jarmila je skvělá, empatická žena, která  Vás může nastartovat a doprovázet na cestě k Vašemu uzdravení. Mám za sebou již vícero SCPR terapií, během nichž mi spousta věcí dochází, co v mém životě funguje a čím si sama sobě škodím, dostává se mi velké pomoci tím, že se zbavuji spousty bloků a mám tak možnost najít tu správnou cestu životem, abych se uzdravila a bylo mi na světě dobře. Je dobré vědět, že hlavně musíte chtít vy sami věci změnit a narovnat - terapeutka Vám ukáže cestu, ale aktérem změny je vždy člověk sám.

Děkuji Ti, Jarmilo, za Tvoji báječnou práci.

Katka

Pred dvomi rokmi prišiel ten deň kedy som zažívala psychospiritualnu krízu niekto tomu hovorí temna noc duse. Vedomie sa mi otvorilo a vsetko co som doteraz poznala sa začalo rúcať a nedávalo zmysel.tym dňom nastala u mna cesta mojej veľkej premeny.som si ista ze vyšší zamer. V tom čase keď som už nevládala všetko sama uchopiť  som hľadala tu správnu cestu co mi pomôže a vtedy mi do cesty prišlo jedno slovo a to bolo:  ,,kyvadlo,,.otvorila som prehliadač a vedela som ze moja duša pritiahne toho správneho terapeuta.vybrala si pani Jarmilku.uz po prvom sedení som vedela ze to bola ta najspravnejsia voľba.Pani Jarmilka a jej práca s kyvadlom ma doslova zachránili pred totalnym zrutenim.Jej práca a prístup je maximálne  profesionálny no zároveň s tak veľkým otvoreným srdcom. Sedenie som absolvovala 2 krát a chystám sa pokračovať. Za dve sedenia som si vycistila a zvedomila viacej ako za všetky tie roky co zijem.Metoda SCPR a hlavne prostredníctvom pani Jarmilky je pre mňa nenahraditelna. Po skonceni terapie prvé čo ma napadalo bolo ta žena je naozaj Anjel v ľudskom tele .Dakujem za stranku majaknavratuksobe.vdaka nej a ludom ktorí za ňou stoja som nasla svoj maják a nemusím sa už na neho pozerať z diaľky ale približujem sa k nemu čoraz viac a viac. Zivot sa mi skvalitnil.a budem pokračovať v spolupraci s nimi aj naďalej na svojej ceste. Ešte raz vám patrí z celeho srdca jedno veľké Ďakujem 

 

S láskou a úctou 

 

Nikola 

Seminář mi pomohl hned v první části o sebelásce, kdy jsem si začala více uvědomovat a vážit sama sebe. Taky jsem si začala dávat věci, které bych běžně dala spíše ostatním, ať už je to čas, rozmazlování se a dělání si radosti, nebo dávání sebe na první místo při nějakém rozhodování. Každopádně mě seminář nakopnul, abych si uvědomila, že na život můžu nahlížet i z nadhledu a lépe se tak rozhodovat a řídit si život a hrát si s ním. Podepsala jsem dnes zrovna nájemní smlouvu na domeček v lese, a tak se těším na další tvoření ve svém životě. Taky jsem si více ujasnila, co bych chtěla dělat za profesi a jsem ráda, že tak seminář splnil mé očekávání, abych se někam posunula. Měla jsem předtím pocit stagnace a potřebovala jsem nakopnutí.)

Co se týče terapie SCPR, tak jsem hned po prvním léčení na dálku měla pocit, že ze mě odpadly všechny pocity naštvání a zablokování, které jsem někde měla schované a ani jsem o nich nevěděla. Snažila jsem se žít pozitivně a vůbec by mě nenapadlo, že mám nějaké nánosy v sobě nahromaděné za celý život. Člověk se s tím naučí žít a pak o tom ani neví. Něco jako když mi před lety odblokoval fyzioterapeut zablokovaný krk, o kterém jsem ani nevěděla, že je zablokovaný, dokud nepřišla ta úleva a lehkost.) Na terapii jsem šla původně kvůli zdravotním problémům, ale zjistila jsem, že se neléčí fyzické ale vlastně psychické zdraví, které je ten startovací prvek pro zdraví fyzické.

Jinak určitě mě tam můžete vyvěsit se jménem.)

Děkuju moc a přeju krásné letní dny.)

Simona

Všem Vám moc Děkujeme 

Kurz Návrat k sobě

Kurzy u Jarmily s Lubošem mohu vřele doporučit - setkáte se zde s laskavým, profesionálním přístupem obou lektorů (terapeutů), kteří jsou vždy ochotní cokoliv dovysvětlit, podpořit Vás, ke každému mají pěkný, citlivý a individuální přístup. I když jsem na kurz nastoupila s minimálními znalostmi v oblasti duchovna, všemu jsem porozuměla a získala jsem nasměrování na cestě životem s větším ohledem a laskavostí vůči sobě. Je přede mnou ještě hodně práce, ale už vím, jak pracovat sama se sebou a se svými pochybnostmi o sama sobě (např. práce s vnitřním dítětem, práce se zrcadlem, umění odpouštět, práce se strachy a mnohé další). Upřímně děkuji a přeji jen to dobré.

Katka

bottom of page