PRAKTIK KVANTOVÉ LÉČBY - Tato metoda nám umožňuje využívat úžasné techniky. Z mého pohledu jsou asi nejúčinnější Quantum Touch a Optimal EFT, díky kterým můžeme pozitivně optimalizovat naše zdraví, emoce a pocity. Kvantová léčba však nenabízí jen toto. Jelikož jsme všichni propojeni a navzájem se ovlivňujeme jsme schopni měnit a napravovat naše prožité, ale i budoucí situace.Všichni asi dobře známe situace, kdy máme pocit, že se nám stále a dokola opakují negativní situace v životě. Máme neustálou potřebu se těmto situacím vyhýbat , bojovat s nimi a eliminovat je. Ptáme se "proč zrovna já" "čím jsem si to zasloužil/zasloužila". Zapomínáme však, že právě MY jsme tvůrci svých životů. Jen MY můžeme tvořit a změnit náš život. Nikdo jiný to za nás udělat nemůže. Jednou ze zásadních technik je Pozitivní programování našich životů, praktikování a uvědomování si Zákona přitažlivosti pro okolnosti a situace, které zažíváme. Máme ve svých vlastních rukách úžasnou moc přetvořit naše životy k našemu vysněnému životnímu obrazu. 
Kvantové techniky nám dokáží od základu změnit náš život. Dokážeme jejich pomocí změnit stávající situace, ale také i "vyhojit" životní okolnosti a prožitky již minulé.
Vše je možné ! Jen je třeba najít ten správný klíč, který máme v sobě.
Tento klíč je naše Pozitivní mysl.  
Pokud chcete změnu a jste připraveni začít, pomohu Vám najít ve Vás tento klíč, a pomocí kvantových technik společně změnit Váš život.   

Způsoby terapie
Terapie může být vedena osobně či přes SKYPE. 

quantum-physics-4550597_1920.jpg
parallel-world-3488497_1920.jpg
quantum-physics-4550602_1920.jpg