top of page
IMG_2660.jpg

DŮM S DUŠÍ

Prodáme nově postavený, útulný rodinný dům obklopený klidem křivoklátských lesů.

Tento kouzelný domov v obci Nový Jáchymov nabízí jedinečné spojení s přírodou, soukromí a relaxaci na každém kroku.

Užijte si klidná rána na rozlehlé terase (54m2) s panoramatickým výhledem do okolních lesů nebo si vychutnejte večery u ohně pod hvězdami na rozlehlém pozemku 1758m2 s vlastním lesíkem a potokem.

Vnitřní rozloha domu (120m2) je rozdělena do 3 ložnic, 3 koupelen, 2 šaten, moderně vybavené kuchyně, útulného obývacího pokoje a dalších užitečných prostor. Součástí domu je dvojgaráž (37m2) a 2 prostorné suterénní místnosti (44m2) s širokým potenciálem využití.

S prostorným interiérem, moderním vybavením a příjemnou atmosférou je tento dům připraven splnit vaše sny o klidném a pohodlném bydlení.

Kontaktujte nás ještě dnes a rádi vás po domě provedeme.

Jak se stavěl dům s duší ? Více ZDE 

Prodáme nově postavený moderní dům 4+kk na rozhlehlém pozemku obklopený nádhernou přírodou křivoklátských lesů. Součástí domu je veliká okouzlující terasa s výhledem do lesa, dvojgaráž a prostorné suterénní prostory.


Dům se nachází v obci Nový Jáchymov 15 km od Berouna v naprostém soukromí a klidu, a přesto kousek od centra obce. Celková užitná plocha domu včetně garáže, terasy a suterénních prostor je 254 m2.


Pozemek je svažitý, s vlastním lesíkem a ve spodní části s potokem, dům je mimo záplavovou zónu. Na pozemku jsou hotové terénní úpravy a založení okrasné zahrady již čeká na nového majitele.

 

Kolaudace tohoto nízkoenergetického domu proběhla v 12/2023.
Dům je napojen na elektřinu, obecní vodovod a tlakovou kanalizaci.

Topení je řešeno elektrickým kotlem a krbem. V celém domě je zavedeno podlahové topení s termostaty v každé místnosti. V garáži je radiátor.  

Ohřev vody je zajištěn bojlerem o objemu 199 l.  

Novým majitelům jsme v případě zájmu předpřipravili hned několik dalších variant zdroje energie, jehož volba již záleží na osobních preferencích.

Dům je připraven na napojení na tepelné čerpadlo, které máme k dispozici (lze čerpat dotaci).
Možné je i napojení domu na plyn, který je 15 m od pozemku a je vypracován projekt a vydáno stavební povolení na zavedení plynu do domu. 

Možné jsou samozřejmě FVA panely. 
 

Dům má užitnou plochu 120 m2, garáž, která má 37 m2. Je velice prakticky řešen do tvaru písmene T.
Všechny pokoje mají velká francouzská okna, která vedou na terasu.
V jednou křídle domu je ložnice) s prosklenou stěnou, přes kterou vidíte přímo z postele do lesů. Ložnice má šatnu a koupelnu se sprchových koutem a wc.
Dále je v této části domu další pokoj a koupelna se sprchovým koutem a wc.
V druhé části domu je prostorný obývací pokoj s krbem a s kuchyňským koutem Dále dětský pokoj s vlastní šatnou a koupelnou s vanou a wc.
V domě je technická místnost.

 

Srdcem domu je neobyčejná terasa na pilotech o rozměrech 53 m2. Na terase můžete relaxovat v absolutním soukromí s výhledem do přírody a poslouchat zpěv ptáků a zurčení potoka.

 

Pod domem jsou další 2 místnosti (44 m2) s oknem, samostatným vchodem, zavedenou elektřinou a přívodem vody, které jsou využitelné jako dílna, prostory pro podnikání, sklep a další.  Úprava těchto místnosti je již na novém majiteli.
 

Nad celým domem je rozlehlá půda se vstupem z garáže, kterou lze dle potřeby nového majitele využívat jako skladovací prostory, případně k vybudování obytných prostor. Na půdu je zavedena elektřina.

Pozemek je oplocený, má dvě brány, jedna je s elektrickým pohonem. Dále branku ve spodní části pozemku s přístupem k potoku a do lesa.


Dům je spolu s dvěma dalšími domy uzavřen další bránou s elektrickým pohonem, budete zde mít tedy absolutní pocit bezpečí. Od společné brány k pozemku je několik metrů cesty s věcným břemenem řádně zapsaným v katastru (služebnost IS, stezky, průhony a cesty na dobu neurčitou).
 

Dům je zděný, cihly Poroterm. 

Střecha je ze sbíjených vazníků, krytina betonové tašky. Izolace domu je 20 cm. Okna jsou sedmikomorový profil, trojsklo. Komín je Schiedel. 

Na podlaze je laminát a dlažba. 

V domě jsou luxusní italské okrasné omítky, benátské štuky, metalické stěrky a marmorino.

Kuchyň je značky Ikea, vybavena vestavěným spotřebiči, myčkou na nádobí, indukční deskou, horkovzdušnou troubou, mikrovlnnou troubu a digestoří.

Dům je vybaven vnitřními a venkovními svítidly. V Ve všech koupelnách jsou bidety a koupelnový nábytek.

V celém domě je příprava na zabezpečovací zařízení. 

 

S prodejem obdrží nový majitel kompletní dokumentaci, revizní zprávy a fotodokumentaci průběhu stavby. 

 

Dům je možno koupit bez vybavení s částečným vybavením anebo plně vybavený, dle domluvy

bottom of page